İade,İptal ve Garanti

İade Şartları:

BASKILI ÜRÜNLERDE ALICIYA GELEN ONAY MAİLİNE ONAY VERİLDİKTEN SONRA SİPARİŞİN İPTAL EDİLMESİ VEYA TESLİM ALINDIKTAN SONRA İADE EDİLMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

BUNUN NEDENİ BASKILI ÜRÜNLERİN KİŞİYE ÖZEL OLMASI ve ÖZEL OLARAK ÜRETİLMESİDİR.LÜTFEN SİPARİŞ VERİRKEN BU HUSUSU DİKKATE ALINIZ.

BASKILI ÜRÜNLER HARİCİNDE Kİ DİĞER ÜRÜNLERİN İADE İMKANI AŞAĞIDAKİ ŞARTLARA GÖRE GERÇEKLEŞECEKTİR.


Alıcı , yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Alıcı cayma hakkını kullandığına dair bildirimi bu süre içinde yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla satıcıya bildirmesi yeterlidir. Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği  günden itibaren başlar. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından  karşılanmalıdır.

Ayrıca, sarf malzemelerde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

Ambalajı açılmış,bozulmuş ve kullanılmış ürünlerin iadesi mümkün olmayacaktır.

Kargoda meydana gelebilecek herhangi bir hasardan dolayı firmamız sorumlu olmayıp, Alıcı bunun için kargoyu teslim alınırken kargo görevlisi ile paketi açıp ürünün sağlamlığını kontrol etmelidir.

Kargoda oluşabilecek hasarlardan dolayı alıcı, zararının temini için kargo şirketine başvurmak zorundadır.

Alıcının  cayma hakkını kullanması hâlinde satıcı , cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve varsa tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir
masraf yüklemeksizin iade edip yirmi gün içerisinde de malı geri alacaktır. 

 
Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa
 satıcıya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmesi gerekir. 
 
Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. 
 
Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir açılma ,  bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya  teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 
 
Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı  tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra iade formu ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi ile ürünü, ürün faturasını  satıcıya  ulaştırmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün iş  bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.

Sipariş İptal İşlemleri:

Sipariş etmş olduğunuz ürünü, aynı iş günü içerisinde Saat : 16.00'ya kadar iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.İptal etme işlemini 0532 494 37 08 ve 0312 309 86 76 no'lu

telefonlara veya destek@matbaareklam.net, matbaareklam@hotmail.com ve matbaareklam.net@gmail.com adresine isim,soyisim ve sipariş numarasını bildirerek yapabilirsiniz.

 
 
 
Garanti Şartları:
 
Ürünlerimizin garanti süreleri farklılık göstermektedir. Tek kullanımlık malzemeler garanti kapsamına girmemektedir. 
 
Satıcının garanti sorumluluğu yalnızca 4077 sayılı kanun kapsamına giren tüketiciler için geçerlidir. Ticari nitelikteki işler için Türk Ticaret Kanununu hükümleri geçerli olacaktır.

Sipariş ve Destek Hattı 0532 494 37 08


Instagram'da Bizi Takip Edin!   @matbaa.reklam   @davetiyeworld

YALÇIN MATBAA BASIM & TANITIM HİZMETLERİ - MatbaaReklam.net © 2021

AGİS Bilişim Sistemleri